דיספליי בע"מ- פתרונות מידוף לעסק
 
 
 
 
 

5 פתרונות המידוף המומלצים לעסק המתחיל

 
 

אם אתם עומדים לפתוח עסק שבו אתם צריכים להציג מוצרים, חשוב מאוד שתתעכבו רגע על פתרונות המידוף שאתם מתכוונים לרכוש. אחרי הכול, אמנם המדפים לא קובעים את איכות הסחורה שהיא הגורם המשפיע ביותר על הקנייה, אבל הם משפיעים על האופן בו יוצגו המוצרים ללקוחות הפוטנציאליים, ולכך יש השפעה מכרעת על ההחלטה אם לרכוש או לא ועל חוויית הקנייה כולה.
אחרי הכול, אם מוצר יונח על מדף בגובה הלא נכון, או על מדף תצוגה לא מתאים, הוא יכוללהיעלם מעיניי הלקוחות ולהישאר בעסק עוד הרבה שנים; ואם, למשל, מוצר כבד יונח על מדף שלא מסוגל לשאת את המשקל הזה – הרי שיש כאן סיכון לא רק למוצר ולמדף עצמם, אלא גם לשלומם הפיזי של הלקוחות.
לכן, חשוב מאוד לבחור את סוג המדפים המתאים למוצרים שאתם מתכוונים להציג, וכך להיות בטוחים גם שיראו אותם, וגם שאתם מפעילים מקום שבו בטוח להיות.

סוגי המדפים שכדאי להכיר

לפניכם חמישה סוגים של פתרונות מידוף לעסק, מהם תוכלו לבחור את אלה שמתאימים לעסק הפרטי שלכם:

  • מדפי סטנדרט – מדפים שכשמם הם – סטנדרטיים, שמתאימים לתצוגת מוצרים כמו חולצות, ציוד משרדי ועוד. המדפים עשויים מתכת, ואפשר להצמיד מספר מתקנים זה לזה וליצור מראה של מדף מתמשך ואחיד למדיי. את גובה המדפים ניתן לשנות בקלות באמצעות הברגה פשוטה.
  • מדפי זכוכית – מדפים שמתאימים להנחת מוצרים במשקל קל, שמעוניינים שיצליחו לראות אותם גם מלמטה. מתאימים בעיקר להצגת בגדים. הצגת המוצרים על מדפי זכוכית מעצימה אתחוויית הקנייה, שכן ההרגשה היא שנכנסים לחנות עם סטייל.
  • ויטרינה – מדפים בתוך ארון זכוכית שמתאימים בעיקר להצגת דברי נוי או דברי מאכל, בעיקר בקונדיטוריות. הצגת מוצרים מסוג זה על מדפי זכוכית מעצימה את אווירת היוקרה במקום, מאפשרת ללקוחות לראות את כל המוצרים הקיימים ומדרבנת את הלקוחות לקנות.
  • מדפי סופר – אם אתם מתכוונים להקים סופר או מכולת, אתם צריכים פתרונות מידוף שיאפשרו לכם להציג את כל המוצרים כך שלא ייפלו מחד, אולם שאפשר יהיה גם לראות אותם ולקחת אותם מבלי לגרום נזק – מאידך. מדפי סופר ייעודיים יעשו את העבודה עבורכם, בתנאי שהם עשויים מחומרים איכותיים ומותקנים כמו שצריך.
  • מדפי אקונומי – מדפי מתכת שצורתם היא כשל משולש, שהינם רב תכליתיים ומתאימים לתצוגה של מגוון רחב של מוצרים. היתרון הגדול של מדפים אלה טמון בעובדה שאין להם תומכים בצדדים, ולכן ניתן להצמיד אליהם מתקנים נוספים כאלה וליצור מראה של מדף אחד ארוך ואחיד.

לסיכום – יש הרבה מאוד סוגי מדפים, ומתוכם חשוב מאוד לבחור את זה שמתאים במיוחד לסוג המוצרים שאתם רוצים להציג.

אצלנו בדיספליי תצוגה תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות מידוף, והצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח לסייע לכם לבחור את אותם מדפים שמתאימים לכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו 6872966 - 03 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרך שלמה 99, תל אביב | טל': 6872966 - 03 | פקס: 6888561 - 03 | דוא"ל: display@display.co.il
ההסתדרות 25, חיפה | טל': 04-8424505 | פקס: 04-8424507
שעות פתיחה: א'-ה': 8:30-17:30